Ріанна офіційно стала наймолодшою self-made-мільярдеркою

Новости
06.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вона випередила Кім Кардаш'ян
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американська співачка Ріанна офіційно стала наймолодшою self-made-мільярдеркою, повідомляє Forbes. Це зробило знаменитість найбагатшою жінкою-музикантом у світі. Ріанна стала наймолодшою мільярдеркою, яка досягла успіху самостійно, у 34 роки. Водночас Кім Кардаш’ян, яка раніше займала перший рядок у рейтингу, зробила це у 41 рік.

Зараз статки співачки оцінюються в 1,7 мільярда доларів. Більшість коштів, а саме 1,4 мільярда, Ріанна заробила на своєму косметичному бренді Fenty Beauty. Їй належить 50% прибутків компанії. Сам бренд оцінюється у 2,8 мільярда доларів.

Заяви LVMH, до якого входить бренд Ріанни, за 2020 рік доводять, що запуск лінійки Fenty Skin "викликав безпрецедентний ажіотаж" та зробив Fenty Beauty "провідним брендом косметики" конгломерату.

За звітами Forbes, $ 270 мільйонів знаменитість отримала від продажів її бренду спідньої білизни Savage x Fenty. Доходи від кар'єри співачки склали найменшу частину статків Ріанни – вже п'ять років світ не чув її нових музичних робіт.

Читайте також: "Я найщасливіша жінка у світі": Ліндсі Лохан вийшла заміж

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).