Італійський університет гастрономічних наук видав книгу про українські страви, які можуть зникнути

Новости
16.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Над створенням книги працював Євген Клопотенко
ПОДЕЛИТЬСЯ

Італійський університет гастрономічних наук представив книгу про українську кухню. Видання представлене в форматі атласу і має назву "Ковчег смаку в Україні". До переліку страв університет вніс локальні українські продукти, яким загрожує зникнення.

"На жаль, так склалося, що традиційна їжа українців втратила свою популярність. Спочатку радянська влада знищила її й підмінила своєю. А згодом, після розвалу Союзу, ми загубили свою їжу серед маси іноземних продуктів і чужих страв. А разом із нею – значну частину національних гастрономічних традицій", – говорить Євген Клопотенко в передмові книги.

До атласу ввійшли 80 різних страв, продуктів і навіть локальних риб і комах. У переліку – мед від лісових бджіл, сушена бринза, сир вурда та інші складники етнічної української кухні. У майбутньому Італійський університет гастрономічних наук планує представити й другий том видання.

Раніше спілка вже видавала книги про національні кухні Естонії, Кенії, Мексики, Бразилії, Нідерландів, Танзанії, Перу й Албанії.

Читайте також: Знімання українського фотографа отримало срібло престижної премії New York Photography Awards

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).