Джессіка Честейн у Києві: Акторка зустрілася з Володимиром Зеленським і провідала дітей в "Охматдиті"

Новости
08.08.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Знаменитість продемонструвала свою підтримку Україні
ПОДЕЛИТЬСЯ

Голлівудська акторка Джессіка Честейн, відома своїми ролями у фільмах “Небезпечна гра Слоун” і “Марсіянин”, приїхала до Києва, щоб висловити свою підтримку українському народові. Знаменитість завітала до лікарні “Охматдит”, відвідала Ірпінь і мала змогу зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським.

У дитячій лікарні “Охматдит” акторці розповіли про роботу центру під час війни. Там Джессіка також поговорила з хворими дітьми й подарувала їм іграшки.

Окрім того, акторка побувала на виставці в галереї “ПінчукАртЦентр”, де були представлені експонати, присвячені наслідкам російської окупації. 

Разом із заступником голови Київської ОВА Віталієм Власюком Джессіка Честейн завітала також до Ірпеня, де поговорила з однією із постраждалих родин. “Ми вдячні всім, хто підтримує нас і не залишає наодинці з жахливою трагедією. Дуже важливо, аби правду про війну в Україні, воєнні злочини росії на Київщині знав увесь світ. І саме всесвітньо відомі діячі культури можуть розповісти про це. Дякуємо Джессіці Честейн за підтримку та рішучість”, — розповів Власюк.

Подякував за приїзд знаменитості й Володимир Зеленський. “Для нас такі візити відомих людей надзвичайно цінні. Завдяки цьому світ ще більше чутиме, знатиме та розумітиме правду про те, що відбувається в нашій країні”, — зазначив президент під світлинами з артисткою у своїх соцмережах.

Читайте також: Пріянка Чопра зустрілася з українськими матерями у Польщі: "Кожна жінка, яку я зустріла, глибоко зворушила й надихнула мене"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).