Atelier Handmade випустили новий патріотичний дроп з вишивкою ручної роботи

Новости
08.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Прибуток піде на закупівлю машин швидкої допомоги
ПОДЕЛИТЬСЯ

Синій та жовтий – це кольори, без яких неможливо уявити природу нашої планети. Ми, як екологічно відповідальний бренд, вже давно хотіли додати їх до своєї колекції, але сьогодні, коли вони ще й символізують боротьбу українців за свободу та мир на своїй землі, для нас вони стали ще символічнішими.

Синій та жовтий у виконанні Atelier Handmade – це тепер не лише додаткові відтінки нашої лляної колекції та гарний спосіб пережити літню спеку, а й можливість допомогти. Весь прибуток, отриманий з продажу цієї колекції, піде на закупівлю машин швидкої допомоги, які сьогодні так потрібні на передовій.

"Хоч ДНК нашого бренду прошито розслабленістю та легкістю, як відповідальний український бізнес, ми не можемо залишатися осторонь. Сьогодні час об’єднуватися та вирішувати масштабні завдання, – розповідає Анастасія Єршова. – Саме тому в розпал літа ми вирішили випустити цю патріотичну мініколекцію, за допомогою якої хочемо зібрати набагато більше коштів для допомоги нашим медикам. У планах – придбання ще одного автомобіля швидкої допомоги. Мені здається дуже символічним, що саме одяг у кольорах нашого прапора допоможе врятувати ще більше життів”.

За традицією багато речей прикрашено вишивкою ручної роботи – ще однією з візитівок марки.

Усі вироби виготовляються у київському ательє бренду, що допомагає підтримувати співробітників, їхні родини, сплачувати податки до українського бюджету.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).