Найсильніші жінки у світі: SOVA готує подарунки для матерів захисників України

Новости
06.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Долучитися до ініціативи може кожен
ПОДЕЛИТЬСЯ

Напередодні Дня матері SOVA анонсувала ініціативу, яка допоможе привітати мам захисників України з їхнім святом. Доки солдати героїчно стоять на захисті нашої незалежності, про їхніх найрідніших планує подбати ювелірний бренд.

До привітань може долучитися кожен бажаючий. У період з 1 по 31 травня SOVA перераховуватиме частину коштів від продажів прикрас на благодійну ініціативу. До того ж в усіх працюючих магазинах бренду можна придбати спеціальний сертифікат на 500 грн, всі кошти з якого ми також перерахуємо для подарункових кошиків мамам.

"Кожного героя вдома чекає мама, яка заклала в ньому мужність і стійкість, дарувала любов та тепло. Виховала його відважним та хоробрим, щоб він міг стати на захист своєї країни. Мами, які мають найбільші серця і яких сьогодні ми по праву називаємо найсміливішими матерями у світі", — вважають представники бренду SOVA.

Крім того, у рамках ініціативи бренд розповість найкращі історії від мам з хоробрими серцями на сайті sovajewels.com. Розказати свою історію SOVA пропонує тут, а прочитати одну з них вже можна за посиланням.

Читайте також: Уламки снарядів замість сувенірів: Анджеліна Джолі поділилася фотографіями з візиту до Львова

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).