Фотозвіт: Як проходить тренування українських воїнів батальйону "Стугна"

Новости
05.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
За участю американських інструкторів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Фотограф Петро Батанов продовжує подорожувати Україною задля воєнної фотофіксації. 

Цього разу Петро відвідав стрілецькі тренування батальйону "Стугна". У кінці лютого його воїни брали участь у боях під Гостомелем та визволенні села Лук'янівка у Броварському районі. Саме в цьому селі війська рф знищили Вознесенську церкву — пам'ятник дерев'яної архітектури кінця XIX століття.  

Останній місяць батальйон "Стугна" займався зміцненням позицій у Київській області, створюючи лінії оборони. А у їхніх найближчих планах — спеціальні операції у Харкові та інших областях України задля звільнення від окупаційних військ росії. 

Тренування батальйону проходили за участю американських військових інструкторів. 

"Спостерігати за роботою великих професіоналів зі США та наших хлопців було справжнім задоволенням, — коментує Петро. — Я ніби перебував на знімальному майданчику голлівудського фільму. Велика повага і подяка кожному, хто є на моїх знімках. 

Щиро дякуємо також нашим друзям зі Сполучених Штатів Америки за небайдужість та стратегічно важливу допомогу в цей важкий для України час".

 

Читайте також: 

Уламки снарядів замість сувенірів: Анджеліна Джолі поділилася фотографіями з візиту до Львова

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).