Український ювелірний дім OBERIG презентує свою прикрасу на благодійному аукціоні Sotheby’s

Новости
08.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Усі кошти від її продажу буде спрямовано до організації Superhumans
ПОДЕЛИТЬСЯ

10 листопада ювелірний дім OBERIG представить одну зі своїх знакових прикрас – кулон із білого золота, оздоблений коштовним камінням, – на аукціоні Sotheby’s. Разом із декількома іншими брендами OBERIG стане першим українським ювелірним домом, який бере участь у торгах одного з найстаріших та найвпливовіших аукціонних домів світу.

Прикрасу OBERIG виставлено в межах спеціальної благодійної секції женевського онлайн-аукціону Important Jewels. З 27 жовтня її представлено на попередньому огляді на сайті та в готелі Mandarin Oriental в Женеві разом з іншими лотами аукціону, а торги відбудуться 10 листопада.

Як і всі прикраси OBERIG, кулон, представлений на Sotheby’s, має важливе символічне значення і несе в собі набагато більше, ніж здається на перший погляд.

Він прикрашений восьмикутною зіркою. Згідно з давніми українськими повір’ями, вона вказує правильний шлях і захищає від лиха. Наші предки вважали, що саме цей символ, наповнений енергією Всесвіту, дарує відчуття гармонії та віри в себе через розуміння законів природи й творіння.

Виконаний із білого золота 18К, кулон OBERIG оздоблений білими та чорними діамантами, сапфірами й топазами. Прикрасу було створено у 2015 році, вона стала частиною великої колекції “Гармонія”. Її оціночна вартість від Sotheby’s – 3000-5000 швейцарських франків. Разом із кулоном OBERIG участь в аукціоні візьмуть 8 прикрас українських ювелірів та 12 прикрас ювелірів зі Швейцарії.

Усі кошти від продажу кулона OBERIG та прикрас інших ювелірів, представлених в межах онлайн-аукціону Important Jewels, буде спрямовано організаторами до Superhumans – ультрасучасного центру реабілітації для дорослих і дітей, що постраждали від війни.

Читайте також: "Ще один день: щоденники війни": Онлайн-виставка експонатів, створених українцями під час повномасштабного вторгнення росії

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).