Селена Гомес заявила про безплідність: "Це те, що дуже турбує мене в моєму житті"

Новости
08.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Відверте зізнання знаменитості
ПОДЕЛИТЬСЯ

Селена Гомес дала інтерв’ю журналу Rolling Stone, у якому розкрила особисті подробиці свого життя. Знаменитість заявила, що не може мати дітей через довготривалий прийом пігулок. Лікування допомагало співачці справитися з біполярним розладом, однак зашкодило її репродуктивній системі. 

"Це те, що дуже, дуже турбує мене в моєму житті. Але мені судилося мати дітей, і в мене вони обов’язково будуть", – розповіла Селена Гомес, додаючи, що сподівається стати мамою вже найближчими роками, однак іншими способами.

Також знаменитість поділилася подробицями свого захворювання, яке приховувала довгий час. За словами Гомес, під час лікування біполярного розладу вона чула різні голоси. Однак зараз співачка пам’ятає лише уривки з того часу. Селена Гомес зізналася, що навіть думала про самогубство.

"Я буду дуже відвертою з усіма з цього приводу: я була у чотирьох лікувальних центрах. Я думаю, що, коли мені виповнилося трохи більше двадцяти, настав по-справжньому темний час, коли я почала відчувати, що не контролюю свої почуття, чи то хороші, чи дуже погані. Починалося з депресії, потім переходило до ізоляції. Я не могла підвестися з ліжка. Я не хотіла, щоб хтось розмовляв зі мною", – ділиться співачка.  

Читайте також: Тільда Свінтон у першому трейлері драми "Вічна донька"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).