Новий етап Ferragamo: Максиміліан Девіс пише історію в реальному часі

Новости
09.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
"Новий світанок"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Модний дім Ferragamo представив дебютну колекцію, створену під керівництвом Максиміліана Девіса. У Мережі з'явився тизер-дроп колекції весна/літо 2023, протягом листопада можна буде придбати деякі речі, створені молодим англійським дизайнером.

Лінійка носить назву “Новий світанок” та натхнена Голлівудом і теплими відносинами маестро Феррагамо зі знаменитими сучасниками. “Я хотів віддати шану раннім рокам творчості Сальваторе, представивши культуру Голлівуду, але нового Голлівуду. Його благополуччя та чуттєвість, його захід та схід сонця”, — каже Девіс.

Модний будинок ґрунтовно поставився до презентації колекції: з метою покращення взаємодії з покупцями, на вебсторінці бренду було створено галерею-мультивсесвіт. Завдяки динамічній подорожі новою ерою Ferragamo, клієнт має змогу дослідити добірку вбрання, взуття та аксесуарів, відчути стиль та сенси бренду.

Серед оновлених елементів варто відзначити елегантні штани з замші, функціональні спортивні речі. Ренесансу зазнала архівна сумка Wanda, яка в інтерпретації дизайнера отримала актуалізовані пропорції та виконання. З 4 по 30 листопада колекція весна/літо 2023 буде доступна для замовлення в інтернеті та в 17 магазинах по всьому світу, у таких містах, як Лондон, Париж, Мілан, Дубай, Шанхай, Пекін, Сеул, Токіо, Нью-Йорк.

У вересні світ моди дізнався про ребрендинг Ferragamo під керівництвом нового креативного директора дому. Максиміліан Девіс – 27-річний дизайнер із Манчестера. Перед ним поставлено завдання розбавити консервативність інноваційністю за допомогою надання свіжих ітерацій непідвладним часу силуетам.

Читайте також: Khaite, SKIMS та інші: Список переможців премії СFDA – 2022

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).