На Кіпрі пройшла виставка українських художників

Новости
09.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Перша виставка українських митців такого масштабу на острові
ПОДЕЛИТЬСЯ

28 та 29 жовтня у Лімасолі, Кіпр, пройшла благодійна виставка-продаж робіт українських художників Павла Макова, Олега Тістола, Романа Листвака, Олени Паламарчук. Хедлайнером виставки став Павло Маков, в окремому залі було представлено його унікальні офорти з серії Utopia, Utopia Garden, а також спільні роботи Макова та Олега Тістола Ukrainian money project. Roxolana.

Це перша виставка українських митців такого рівня на Кіпрі. Ідея проєкту виникла в української дизайнерки Вікторії Баланюк, яка проживає на острові, та кураторки Олени Новікової, а всі роботи були люб'язно надані українським колекціонером Андрієм Супруненком.

Завдяки цьому проєкту велика кількість українців та резидентів острова змогли ближче познайомитись з українським мистецтвом та культурою: за два дні виставку відвідало понад 400 осіб.

Проєкт In Silent Defiance було організовано з метою благодійності, для допомоги українським матерям та дітям, які постраждали від війни. Частину коштів від продажів було спрямовано на допомогу нужденним сім'ям, а також на розвиток мистецьких талантів дітей при творчій студії в Українському будинку міста Пафосу.

Читайте також: Україна вперше представила власний павільйон на Конференції ООН, присвяченій зміні клімату

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).