Перший кадр драматичного фільму "Я — Рут" з Кейт Вінслет та її донькою Мією у головних ролях

Новости
10.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
З серіалу-антології "Я є"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британський телевізійний канал Channel 4 опублікував перший кадр із фільму, в якому зіграли Кейт Вінслет та її дочка Мія Тріплтон. "Я — Рут" — це повнометражна картина, яка є частиною драматичного серіалу-антології "Я є", створеного лауреатом премії BAFTA режисером Домініком Севіджем.

Як і в попередніх епізодах колекції фільмів, сюжетна лінія "Я — Рут" була розроблена та написана Севіджем у співавторстві з зіркою епізоду, у даному випадку — Кейт Вінслет. У сюжеті Вінслет виступає в ролі дбайливої та люблячої матері (Рут), яка стривожена тим, що її дочка-підліток Фрея замикається в собі через соціальні мережі та тиск від них. Чим більше донька усамітнюється, тим складнішими стають стосунки з матір’ю.

Проєкт характеризується авторами як "історія нашого часу про ендемічну кризу психічного здоров'я, яка торкається молоді".

“Актори перетворюються на власних персонажів, не залишаючи місця лукавству. Будь-який актор віддав би все, щоб стати частиною такого задуму, і я впевнена в тому, що ніколи не забуду, чого ми навчилися при створенні цього фільму”, – стверджує Кейт Вінслет.

Читайте також: Мерая Керрі та Міллі Боббі Браун готують секретний спільний проєкт

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).