Роз'єднані війною: Українці обрали дизайн новорічної марки "Укрпошти"

Новости
09.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Результат голосування
ПОДЕЛИТЬСЯ

“Укрпошта” оприлюднила результати голосування за зображення на святковій марці. Найпопулярнішою серед ілюстрацій стала робота Валерії Михайлової “Роз’єднані війною”. На ній зображено дівчину з хлопцем-військовим, які вимушені зустрічати свята окремо. Валерія родом з Миколаєва, вона навчається в одинадцятому класі та виїхала за кордон через війну.

Нині мільйони тих, хто несе у собі біль розлуки з коханими. І мільйони тих, кому залишається лише подумки обіймати їх крізь міста. І мільйони тих, хто омріює тихий та цілющий 2023-й рік для України й кожного з нас, а відтак повернення, сльози радості, зустрічі й довгі розмови”, – зазначається в повідомленні “Укрпошти”.

Друге місце посів ескіз заслуженого художника України  Олександра Охапкіна, який працює в напрямку іконопису. На малюнку зображено військового з колядниками. Третім за поширеністю став малюнок Ірини Бабенко, на якому зображено сім’ю, що возз’єдналася після довгої розлуки.

Опитування розпочалося 1 листопада. Українцям запропонували обрати серед п’яти малюнків, які уособлюють жаданий 2023-й рік та сьогоднішні реалії громадян. Випуск різдвяної марки відбудеться у грудні, а до цього “Укрпошта” планує доопрацювати ескізи згідно з пропозиціями учасників онлайн-голосування.

Текст: Варвара Федорина

 

Читайте також: Український ювелірний дім OBERIG презентує свою прикрасу на благодійному аукціоні Sotheby’s

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).