Джонні Депп планує зняти власний фільм вперше після 25-річної перерви

Новости
18.08.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Свою дебютну стрічку “Хоробрий” актор створив у 1997 році
ПОДЕЛИТЬСЯ

Джонні Депп заявив, що збирається зняти другий фільм у своїй кар’єрі — байопік “Модільяні” про відомого італійського художника початку XX століття. Продюсерами кінострічки стануть Аль Пачіно та Баррі Навіді. 

Як повідомляє The Hollywood Reporter, сюжет фільму розгортатиметься в Парижі в 1916 році навколо художника та скульптора італійського походження Амедео Модільяні. Історія розповість про 48 годин з життя митця, які змінили його репутацію легенди й стали переломними у житті художника. В основі стрічки лежатиме однойменна п’єса Денніса Макінтайра.

"Знімати сагу про життя Модільяні — неймовірна честь для мене. Це було життя, сповнене великих труднощів, але з остаточним тріумфом — універсальна людська історія, з якою зможуть себе ототожнити всі глядачі", — поділився Джонні Депп.

Створення фільму стане шансом для Джонні Деппа знову повернутися до своєї кар’єри після судового процесу з Ембер Герд. Відомо, що актор також отримав роль короля Людовика XV у майбутній історичній драмі “Жанна дю Баррі”.

Зйомки кінострічки розпочнуться навесні 2023 року.

Читайте також: Документальний фільм про Україну «Синдром Гамлета» отримав Гран-прі кінофестивалю в Локарно

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).