Joker: Folie à deux: Warner Bros. назвали дату прем'єри другої частини фільму про Джокера

Новости
04.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Жанр стрічки описують як мюзикл
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кінокомпанія Warner Bros. анонсувала дату виходу “Джокера-2”. Фільм з’явиться на екранах 4 жовтня 2024 року і матиме назву Joker: Folie à deux. Очікується, що роль Джокера знову зіграє Хоакін Фенікс, а режисуванням займеться Тодд Філліпс. 

Назву фільму режисер повідомив ще на початку червня на своїй інстаграм-сторінці. Вона пов’язана з медичним терміном для ідентичного або подібного психічного стану у двох або більше людей, здебільшого членів однієї сім’ї.

Також стало відомо, що роль у кінострічці отримала й Леді Гага. Деталі про її персонажа поки що залишаються в таємниці, проте є ймовірність, що зірка готується зіграти кохану Джокера Харлі Квін. Сюжет фільму не розголошується, але у звітах зазначається, що за жанром це буде мюзикл. 

Перша частина “Джокера” стала найкасовішим фільмом із рейтингом R, зібрала понад $ 1 мільярд та отримала 11 номінацій премії “Оскар”. 

Читайте також: Cеріал Netflix, у якому головну роль зіграла українська акторка, номіновано на "Еммі" — 2022

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).