Каньє Вест одружився. Але це не точно

Новости
13.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Від репера можна очікувати будь-чого
ПОДЕЛИТЬСЯ

ЗМІ повідомляють про одруження Каньє Веста. Репера помітили з каблучкою на безіменному пальці під час прогулянки в Беверлі-Гіллз. Обраницею Каньє Веста стала Бьянка Цензорі, яку часто порівнювали з екс-дружиною репера Кім Кардаш’ян.  

Про нову дівчину Йе відомо не так багато. Судячи з її профілю у LinkedIn, Бьянка працювала штатним дизайнером в Yeezy, де пара і познайомилася. Page Six повідомляє, що Каньє і Бьянка вже обмінялися каблучками під час таємної церемонії. Юридично свої стосунки пара ще не підтвердила.

Про свою нову дружину Каньє Вест натякав ще у пісні Censori Overload, реліз якої пройшов місяць тому. Пару не раз помічали за вечерею у розкішних ресторанах США. До того ж, не так давно в Мережі з’явилися кадри Бьянки. З них стало відомо про зміну образу дівчини – Цензорі перефарбувалася в блонд і позбулася свого довгого волосся.

Усвідомлюючи бажання Каньє Веста постійно залишатися в медіа-просторі, невідомо, чи справжніми є нові стосунки репера. Ні знаменитість, ні його дівчина офіційно поки що не прокоментували свій роман.

 

Читайте також: Ріанна презентує лімітовану колекцію Savage x Fenty на честь SuperBowl

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).