На 55-му році життя померла єдина донька Елвіса Преслі

Новости
13.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Неочікувана втрата
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Каліфорнії, США, померла єдина донька Елвіса Преслі. Лізу Марі Преслі знайшли мертвою в її власному будинку. Точна причина смерті доньки короля рок-н-ролу невідома, однак ЗМІ вважають, що це сталося через зупинку серця. Медики намагалися реанімувати знаменитість уколом адреналіну, але врятувати її не вдалося. 

Прісцила Преслі, екс-дружина Елвіса Преслі, підтвердила смерть доньки. "З великим болем я вимушена поділитися жахливою новиною, що моя чудова донька Ліза Марі покинула нас", – прокоментувала Прісцила.

Лізі Марі Преслі було 54 роки. За своє життя донька Преслі реалізовувала себе в музиці. Свою першу платівку вона випустила у 2003 році. Останній альбом Лізи Марі вийшов у 2012 році. Першим чоловіком Преслі був музикант Майкл Джексон. Їх стосунки тривали два роки.

Потім Лізу Марі пов’язував шлюб з американським актором Ніколасом Кейджем, але їх роман закінчився ще швидше. Після чотирьох місяців стосунків пара подала на розлучення.

 

Читайте також: Стівен Спілберг, Кейт Бланшетт й інші переможці премії "Золотий глобус" — 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).