Гірськолижна естетика в колекції BOSS і Perfect Moment, створеній для активного зимового відпочинку

Новости
13.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Актуальна як на гірських схилах, так і поза їх межами
ПОДЕЛИТЬСЯ

Цієї зими BOSS повертається на схили у колаборації з брендом гірськолижного одягу Perfect Moment. Модні марки представляють ексклюзивну капсульну колекцію жіночого, чоловічого та унісекс одягу.

Натхненні архівами обох брендів, дизайни об'єднують повсякденну та спортивну естетику BOSS і Perfect Moment. Лінійка створена з метою бути актуальною як на гірських схилах, так і поза їх межами.

Капсула складається з силуетів існуючих колекцій Perfect Moment, перероблених в сміливій кольоровій палітрі.  До колекції увійшли пуховики, костюми, куртки, штани, екіпіровка та базові аксесуари. Колаборація брендів відображається у поєднанні логотипів – полярної зірки Perfect Moment з графічним шрифтом BOSS.

Старший віце-президент по креативному напрямку HUGO BOSS Марко Фальчіоні коментує: "Коли розглядаючи можливість повернення на гірськолижні схили, ми знали, що повинні знайти правильного партнера. Perfect Moment балансує між модним підходом і глибокою технічною експертизою, а видатні результати нашої співпраці говорять самі за себе. Я з нетерпінням чекаю, коли побачу ці образи на гірськолижних схилах в цьому сезоні". 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).