Kenneth Cole дарують покупцям жовто-сині шнурки та ще кілька ініціатив, які підтримує американський бренд

Новости
15.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
#StandWithUkraine
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський бренд Kenneth Cole запустив відразу декілька ініціатив на підтримку України та її жителів. Так, наприклад, при купівлі будь-яких кросівок модної марки покупці отримують пару жовто-синіх шнурків. Бренд сподівається, що це стане одним зі способів для вираження своєї позиції.

Також Kenneth Cole декорували свою вітрину у флагманському бутику в Нью-Йорку на підтримку України. Скло магазину прикрашає QR-код, відсканувавши який покупці зможуть пожертвувати кошти у міжнародні організації, що займаються підтримкою населення та вимушених біженців.

Крім того, з кожної покупки Kenneth Cole жертвують відсоток з прибутку в американську організацію Revived Soldiers of Ukraine. Ініціатива займається закупівлею та транспортуванням гуманітарної допомоги для військових та пересічних жителів.

Ще одна організація, з якою співпрацює американський бренд, – Give Back Box. Мета благодійного проєкту – надіслати у зворотному порядку вживані одежу, взуття та ковдри. Kenneth Cole радять своїм покупцям надсилати речі для українських вимушених біженців у Польщу.

Читайте також: У Парижі організують pop-up українських дизайнерів, аби зібрати кошти на допомогу Україні

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).