«Види доброти»: дивимося тизер нового фільму Йоргоса Лантімоса з Еммою Стоун

Новини
28.03.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
По-справжньому зірковий каст
ПОДЕЛИТЬСЯ

Режисер Йоргос Лантімос і Емма Стоун знову об’єднали зусилля для кіногіта — лише кілька тижнів опісля «Оскара», де акторка здобула нагороду за найкращу жіночу роль. «Види доброти» — ось назва нового фільму за участі творчого дуету, тизер якого напередодні оприлюднила кіностудія Searchlight Pictures.

Згідно з офіційним синопсисом, стрічка є «триптихом-байкою, що розповідає про чоловіка без вибору, який намагається взяти під контроль власне життя; поліціанта, стурбованого тим, що його дружина, яка зникла в морі, повернулася та здається іншою людиною; і про жінку, яка сповнена рішучості знайти особливу людину з особливими здібностями, якій судилося стати видатним духовним лідером».

Фільм «Види доброти» зібрав по-справжньому зірковий каст з акторами, що вже з’являлися в інших картинах Йоргоса Лантімоса. Серед них Віллем Дефо, Маргарет Квеллі («Бідолашні створіння», «Покоївка»), Гантер Шафер («Ейфорія», «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій»), Хонг Чау («Кит»), Джессі Племонс («Вбивці квіткової повні»), Мамуду Аті («Під водою») та Джо Олвін («Фаворитка»).

Йоргос Лантімос створив сценарій для «Видів доброти» у співавторстві з Ефтімісом Філіппу, з яким працював також над фільмами «Лобстер», «Убивство священного оленя» та «Ікло». В інтерв’ю для The Guardian режисер поділився, що «Види доброти» є «сучасним фільмом, дія якого відбувається в США — три різні історії, з чотирма чи п'ятьма акторами, які грають по одній ролі в кожній історії, тобто всі вони грають три різні ролі». За його словами, це «було майже як знімати три фільми, насправді».

Фільм вийде в прокат 21 червня в США та 28 червня у Великій Британії.

Читайте також: Після «Дюни»: 7 фільмів, які варто побачити цієї весни

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).