Lemme: Кортні Кардаш'ян запускає власний бренд

Новости
07.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
У співпраці з другом сім'ї Саймоном Геком
ПОДЕЛИТЬСЯ

Наслідуючи своїх сестер Кайлі та Кім, Кортні Кардаш'ян теж вирішила запустити власний бренд, під назвою Lemme.

Знаменитість поки що не розповідає деталей про свій майбутній бренд, проте в інстаграмі вже є офіційна сторінка Lemme, де опублікована лише одна світлина Кортні Кардаш'ян у невеликому кріслі з телефоном. “Ви захочете сісти для цього… сповіщення, будь ласка”, — йдеться у підписі під зображенням. Сама Кортні більше нічого не розповідає, проте шанувальники вже можуть підписатися на сповіщення, додавши свою електронну пошту на сайті Lemme.

Як зазначає видання The Sun, Кортні Кардаш'ян подала заявку на торговельну марку ще у лютому. Бренд включає виробництво сумок, гаманців, клатчів, одягу, а також іграшок та спортивних товарів. Стало відомо, що над запуском Lemme Кортні співпрацювала разом з другом сім’ї бізнесменом Саймоном Геком. 

Нагадаємо, що раніше знаменитість створила власну платформу Poosh, де вона, у ролі кураторки, ділиться своїм досвідом у веденні здорового способу життя.

Читайте також: Guest In Residence: Джіджі Хадід запускає власний бренд одягу

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).