Розглядаємо: кампейн другої колекції KSENIASCHNAIDER і adidas Originals

Новини
08.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Переосмислення культових силуетів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Віральні сумки-коробки, фірмові печворк-костюми з деніму й кросівки Samba — ці речі з другої спільної колекції KSENIASCHNAIDER і adidas Originals стали знаковими елементами нового кампейну. В об’єктиві фотографки Насті Ковальової також представлені костюми з жовтої бавовни. Разом із синім відповідником останні покликати виразити любов до України.

Перша колаборація KSENIASCHNAIDER і adidas Originals була представлена влітку 2023-го. Тоді креативний дует Ксенії й Антона Шнайдер переосмислив культові силуети adidas, дебютувавши кросівки Superstar з українським перекладом назви в білому й м’ятному кольорах. Заразом у другій колекції «Суперзірка» отримала чорне забарвлення із зовнішніми швами контрастного кольору. Нову інтерпретацію отримали також кросівки моделі Samba, що історично були створені для гри у футбол.

У фірмовому стилі KSENIASCHNAIDER в межах другої колекції були створені кросівки з в’язаного трикотажу, які нагадують знаковий Patchwork Cardigan бренду. Також, окрім деніму, були представлені купальники, в’язані кардигани й сукні, перероблені футбольні джерсі та аксесуари. Кожна річ із колекції має зелений цінник, прихований в несподіваних місцях. Ця маленька неонова наклейка — виклик модним нормам і цінності одягу, що наче грається з людьми, які намагаються її зняти.

«Пам'ятаю, як ретельно команда дизайнерів adidas та Антон обирали місце для кожної наліпки на одязі та взутті, щоб вони виглядали максимально випадково», — казала Ксенія Шнайдер. Дизайнерка також згадує історію створення сумки-коробки: «Антон побачив коробку з-під взуття, яка просто лежала десь в офісі adidas в Herzo й одразу причепив до неї свій ремінь, підійшов до команди та сказав "ми маємо зробити таку сумку!"».

Друга колекція KSENIASCHNAIDER представлена в офлайн і онлайн-магазинах adidas у всьому світі. В Україні реліз відбудеться в травні. 

Читайте також: 7 аксесуарів на весну від українських брендів

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).