Забери мене на місяць: дивимося трейлер ромкому зі Скарлетт Йоганссон

Новини
09.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Космічні перегони в 60-х
ПОДЕЛИТЬСЯ

Sony й Apple представили перший трейлер романтичної комедії-драми «Забери мене на місяць» зі Скарлетт Йоганссон і Ченнінгом Татумом у головних ролях. Сюжет розгортається довкола їхніх героїв, що зіштовхуються непростим завданням — інсценуванням висадки на Місяць.

Події гострого й стильного фільму відбуватимуться в 60-х на тлі історичної висадки НАСА на супутник Землі за програмою «Аполон-11». Поки напруженості зростають у зв’язку з космічними перегонами між США й росією, королева маркетингу Келлі Джонс (Скарлетт Йоганссон) покликала виправити імідж американського космічного агентства.

Невдовзі Білий дім вирішує, що висадка на Місяць занадто важлива, щоб її провалити. Тож тепер перед Келлі Джонс стоїть нове завдання — зняти фейковий успіх місії. Протилежністю Келлі Джонс виступає Коул Девіс (Ченнінг Татум), керівник польоту, з яким у героїні виникають суперечності.

Режисером фільму виступив Грег Берланті («З любов’ю, Саймон», «Життя як воно є»). Сценарій для фільму створила Роуз Гілрой («На межі сну», «Зграя») за мотивами історії Білл Кірштейна і Кінан Флінн.

Прем’єра фільму «Забери мене на місяць» відбудеться в липні 2024 року.

Читайте також: Від Марго Роббі до Дуа Ліпи: 5 найяскравіших тандемів стилістів і зірок.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).