Руслан Багінський створив капелюшки для британської королівської сім’ї

Новини
11.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Шана багатовіковим традиціям і сучасності
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український дизайнер Руслан Багінський створив капелюшки для принцеси Кетрін, принцеси Уельської та королеви-консорт Камілли. Від імені членкинь королівської британської сім’ї їх прийняв Тимчасово повірений у справах Ніколас Гаррокс. 

«Ці неймовірні витвори вшановують багатовікову традицію та поєднують її з сучасними та інноваційними тенденціями, символізуючи багату культурну спадщину наших народів та символізуючи глибокі зв’язки між британцями та українцями», — йдеться в стейтменті. 

Два капелюшки були передані в межах церемонії у дворі Посольства Великої Британії, що стала можливою за підтримки Міністерства закордонних справ України. Для королеви-консорт Камілли був представлений асиметричний берет із чорного фетру. Він прикрашений суцвіттям фіалки ручної роботи з шовку. Ці квіти — одні з першоцвітів української весни, що символізують життя й надію.

Заразом для Кетрін, принцеси Уельської, був створений зелений капелюх-канотьє, силует якого натхненний народним українським одягом. Його прикрашають білі квіти форзиції, вишиті шовком. Як і фіалки, квіти головного убору розцвітають одними з перших навесні й символізують життя та надію. «Велика Британія та Україна є стратегічними партнерами та справжніми друзями», — також йдеться в заяві про передачу капелюшків.

У серпні 2022 року бренд Ruslan Baginskiy передав фетровий капелюшок для королеви Єлизавети II. Головний убір був знаком для відзначення Дня Незалежності України та відносин між Великою Британією та Україною.

Читайте також: Born in Ukraine: 5 молодих українських fashion-брендів, за якими варто слідкувати.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).