У Києві відкрився перший корнер бренду BEVZA у ЦУМі

Новини
12.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Києві пройшло офіційне відкриття корнеру українського бренду BEVZA у ЦУМі. «Це перший окремий корнер після нашого шоуруму в Києві, ми хотіли створити ефект комфортної гардеробної кімнати, в якій жінці приємно провести час. Для цього вибрали нейтральну палітру кольорів, використали контрасти м'яких текстур для сидіння і монументальних квадратних стабільних форм у такому камінні, як травертин і онікс», — ділиться дизайнер Світлана Бевза.

Від дизайну від Yova Yager studio до окремих предметів інтер’єру. Bevza TSUM — це дизайн проект двох дизайнерів, як унікальний досвід співпраці, де кожен елемент має своє чітке призначення.

«Ми пишаємося можливістю включити до нашого проекту кілька талановитих українських дизайнерів, які створили такі унікальні елементи, як Барвінок, дзеркало та килим. В кожного є своя і історія та характер. Це робить наш проект більш живим,  а також доводить, що український предметний дизайн вартий уваги та гордості», —розповідають у BEVZA.

Так, дзеркало бренду Noom Home у вигляді озера показує контраст між плавними формами скла та прямими лініями підставок для дзеркал. Дизайнерський стіл «Барвінок» натхненний однойменною рослиною, культурним символом України. Барвінок уособлює перетворення, радісну життєву силу та неминущу сутність існування та вважається вісником весни. Стіл із нержавіючої сталі має форму п’яти пелюсток і має блакитний відтінок, який спускається вниз по основі градієнтом, утвореним термічною обробкою сталі. Ці деталі відображають структуру та яскравий небесний колір квітки барвінку.

Наразі у корнері представлена актуальна колекція spring-summer — 2024, а також бестселери бренду.

Київ, Хрещатик 38, 3-й поверх.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).