Дивимося: українка Таню Муіньо зняла новий кліп для Дуа Ліпи

Новини
12.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Атмосфера яскравого літа
ПОДЕЛИТЬСЯ

Співачка Дуа Ліпа представила кліп на нову композицію Illusion. Режисеркою відеороботи виступила українська кліпмейкерка Таню Муіньо, яка також співпрацювала з Кетті Перрі, Cardi B, Lil Nas X, Гаррі Стайлзом, Семом Смітом і Doja Cat.

«Мрія стала реальністю! Яка робота! Дуа, дякую за довіру. Твоя музика завжди надихає мене», — поділилася в інстаграмі Таню Муіньо. «Співпраця з тобою була фантастичною, створюючи ілюзію за допомогою води, повітря і танцю!». 

Illusion — це відверта композиція про людину, фальшива природа якої очевидна. А втім, це не заважає розвагам. «Не знаю, кого ти думаєш, що заплутав. Я думаю, що це дотепно», — співає Дуа Ліпа. «Ти думаєш, що я повірю в ілюзію». У кліпі Illusion панує справжня атмосфера яскравого літа із запальними танцями, розвагами в басейні й артистичними плавцями.

Пісня Illusion увійде до нового альбому співачки Radical Optimism, що повністю буде представлений 3 травня. Раніше Дуа Ліпа вже представила два сингли з нього — Houdini й Training Season.  Кілька років тому друг познайомив мене з терміном "радикальний оптимізм"», — говорила співачка в пресрелізі про альбом. «Ця концепція знайшла відгук у моєму серці, і мені стало ще цікавіше, коли я почав грати з нею та вплітати її у своє життя. Вона мене вразила — ідея пройти крізь хаос граціозно й відчути, що ти можеш витримати будь-який шторм».

Читайте також: Від Марго Роббі до Дуа Ліпи: 5 найяскравіших тандемів стилістів і зірок.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).