Після 12 років: Гвен Стефані й No Doubt возз'єдналися на сцені

Новини
15.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
З найяскравішими гітами
ПОДЕЛИТЬСЯ

«Я не думала, що це справді станеться, а ви?» — оголосила на сцені Гвен Стефані, відкриваючи сет у межах Коачелла 2024 із возз'єднанням культового рок-гурту No Doubt. Після 12 років із їхнього останнього виступу четвірка музикантів виконала свої найяскравіші гіти з 90-х і 2000-х.

Від Don’t Speak до I’m Just a Girl — гурт No Doubt заспівав свої знакові пісні на головній сцені фестивалю цієї суботи, 13 квітня. Під час запального перформансу також несподівано з’явилася співачка Олівія Родріґо, яка доєдналася до виконання пісні Bathwater. 

«Я пам'ятаю, як вперше почула Bathwater, коли тільки почала писати пісні», — поділилася у своєму інстаграмі Олівія Родріґо, що як і No Doubt, вперше виступила на Коачеллі. «Вона повністю перевернула мій світ і надихає мене донині. Це була надзвичайна честь заспівати її з No Doubt та Гвен Стефані на цих вихідних на Коачелла! Вони просто неземні!».

Під час сету No Doubt відбулося ще кілька знакових моментів — Гвен Стефані танцювала повільний танець із Тоні Кенелом, своїм колишнім хлопцем і басистом гурту. Заразом наприкінці гурт зафіксував своє возз'єднання після понад десятиліття — з не менш культовим спільним фото. 

За словами Гвен Стефані, No Doubt наразі не планує випускати нову музику. Водночас побачити рок-гурт знову разом шанувальники зможуть на наступних вихідних у межах фестивалю Коачелла.

Читайте також: Від Марго Роббі до Дуа Ліпи: 5 найяскравіших тандемів стилістів і зірок.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).