Слухаємо: ROXOLANA представляє новий сингл «Сміливі мають щастя»

Новини
19.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Напередодні першого сольного концерту в Києві
ПОДЕЛИТЬСЯ

19 квітня співачка й сонграйтерка ROXOLANA презентувала нову пісню «Сміливі мають щастя». Реліз композиції передує першому сольному концерту виконавиці у Києві, що відбудеться 25 квітня в концертному залі Bel Etage Music Hall.

Новий трек співачка створила в березні цього року. Його назва відсилає до знаменитого роману Івана Багряного «Тигролови» 1944 року, в якому герої неодноразово повторюють фразу «сміливі завжди мають щастя». «Скажу відверто, як і багато українців, цієї зими та на початку весни, я часто перебувала в депресивному стані», — сказала ROXOLANA про процес написання пісні. «Я постійно шукала для себе вихід — у регулярних тренуваннях в спортзалі, розмовах з друзями й, звісно, в музиці».

За словами співачки, у цей період вона перечитала роман «Тигролови», який знову утвердив розуміння — у всіх нас є сила духу, сила, яка виникає, коли ми долаємо страх. «Я не хочу бути слабкою й не хочу, щоб українці почувалися зрадженими, зневіреними та слабкими. З такими думками створювалась ця пісня», — поділилася виконавиця. «Сподіваюсь, вона допоможе людям, які її слухатимуть, повернути сили й віру в себе».

Кліп до пісні «Сміливі мають щастя» створив режисер Руслан Махов, з яким ROXOLANA неодноразово працювала, зокрема над відеороботами «Люди як кораблі», «Дуже тепла пісня», «Радісні очі» та проєктом «настрій: колядувати». Локацією для знімання став дах однієї з київських будівель.

Сам процес роботи над відеокліпом довелося кілька разів призупиняти через ракетну загрозу. «…наш меседж — іти вперед чи підійматися вгору, головне, нічого не боятися — фактично став нашим девізом і під час цих знімань», — згадує ROXOLANA. Вбрання співачки червоного відтінку від українського бренду Litkovska також мало символічне значення, позначаючи сміливість і силу.

Читайте також: Born in Ukraine: 6 українських брендів, речі яких варто додати в свій гардероб.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).