KYIVNESS 36: Готельна пригода посеред Подолу

Новости
27.07.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

На Подолі, в історичному серці столиці, 29 та 30 липня відбуватиметься справжня готельна пригода: курований маркет KYIVNESS, команда якого підготувала нову селекцію, колаборації та фірмовий вайб, запрошує в гості до готелю Bursa.  

Липневий маркет A HOTEL MEMOIR пропонує киянам та гостям столиці найцікавіші вінтажні та локальні проєкти. Серед вінтажних – кращі знахідки з секретних корнерів Парижа, Берліна, Нью-Йорка та інших міст. Серед артефактів можна буде знайти: Christian Dior, Chloe, Maison Margiela, добірку рідкісних годинників.

Неабияку увагу приділено улюбленим локальним проєктам: BEVZA — порадує поціновувачів бренду архівними позиціями. У корнері КSENIA SCHNAIDER можна буде знайти селект колекції Corruption. Litkovska презентують літню колекцію SS23 VESNIANKA. Не залишать байдужими сукні-фаворити у соковитих кольорах від T.mosca, а SAYYA порадує гостей події бестселерами бренду. Крім цього, вперше буде представлена краща добірка від JUL. Зі свого боку APT13 покажуть літні дропи світових дизайнерів.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Також маркет підготував цікаву селекцію для чоловіків: Act1, WHYME, Black Ficus, PIECEOFSHIRT та дроп найрідніших футболок з містом вашого серця від Located in Kyiv.

KYIVNESS 36 зваблює ексклюзивною колекцією килимів з різних куточків України від проєкту Nabutok. «Килим — дуже символічна річ з точки зору поєднання поколінь. Як і нитки в ньому, ми не тільки окремі долі і світи, ми творимо щось спільне і велике своєю поєднаністю. Сплітаємося між собою, творячи націю», – головний наратив даної ініціативи. 

 

Насолодитися маркетом можна під DJ line-up від музичних митців. У суботу гратимуть Руслан Іванов, Reshat та інші, а у неділю – музична спільнота у новому форматі – FUSION SELECTORS. Обіцяють хіп-хоп, джаз, р-н-б, соул та a little experimental.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).