Big Yellow Boots: Періс Гілтон у кампейні MSCHF X Crocs

Новости
27.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Колаборація MSCHF Big Yellow Boots з Crocs вперше дебютувала на чоловічій неділі моди в Парижі у колекції Rick Owens Spring 2024. На показі серед гостей був присутній естонський реп-виконавець Томмі Кеш, який одягнув дані гіпертрофовані, подекуди гротескні крокси, що надало даній моделі більшого розголосу.   

Популярними роботами бренду були дизайни Vans і Nike, однак цього разу співпраця з Crocs призвела до створення Big Yellow Boots. Нова модель має ту ж форму, що й Big Red Boots від MSCHF, але Crocs використав елементи свого Classic Clog: перфоровані отвори розташовані на верхній частині взуття, а логотип – всередині чорних значків, які з’єднують затискач на п’яті з основою кроксу.

У зйомці рекламної кампанії нової пари брала участь всесвітньо відома акторка, фотомодель і співачка Періс Гілтон. Суперзірка позує в жовтому комбінезоні в стилі головної героїні фільму «Убити Білла», який еклектично доповнює яскраве взуття. 

Читайте також: Доступна мода: показ Diesel зможуть відвідати всі охочі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).