Леді Гага може записати трек Flowers разом з Майлі Сайрус

Новости
08.02.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Між співачками, як говорять ЗМІ, очікується колаборація
ПОДЕЛИТЬСЯ

Пісня Майлі Сайрус Flowers уже третій тиждень очолює музичні чарти в багатьох країнах. Тепер у Мережі з’явилися чутки про можливу колаборацію між співачкою і Леді Гагою. 

Як зазначається на вебсайті Американського товариства композиторів, авторів і видавців (ASCAP), Леді Гага була вказана як ще одна з виконавців пісні Flowers. ASCAP - це американська організація, яка надає ліцензії на публічне виконання різних композицій і яка є посередником між користувачами музики та власниками авторських прав. Зважаючи на це, Леді Гагу можна також вважати виконавицею пісні. 

Поки невідомо, чи співачка додасть до композиції певний куплет або ж створить новий ремікс. Також від самої Леді Гаги й Майлі Сайрус досі не було офіційних заяв. Проте прихильники співачок уже з нетерпінням очікують на можливу колаборацію. 

Пісня Flowers стала одним із найпопулярніших хітів у кар’єрі Майлі Сайрус. Лише за кілька тижнів вона набрала більш ніж 180 мільйонів переглядів на YouTube й одразу ж очолила рейтинг Billboard Hot 100. Пісня стала головним синглом восьмого альбому Майлі Сайрус Endless Summer Vacation, який повинен вийти 10 березня. 

Читайте також: Джеймс Кемерон офіційно визнав, що кінцівка “Титаніка” могла бути іншою

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).