Прем’єрка Естонії долучилась до виготовлення окопних свічок для ЗСУ

Новости
07.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
“Кожен може допомогти Україні перемогти”
ПОДЕЛИТЬСЯ

Прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас допомогла естонській жіночій організації Naiskodukaitse виробляти окопні свічки для ЗСУ. Як зазначила Каллас у своєму інстаграмі, багато людей в Естонії взяли на себе зобов’язання працювати на перемогу України.

“Російська війна проти України — війна проти демократії та свободи. В Естонії люди роблять все, що можуть, задля підтримки України”, — зазначила прем’єрка.

Naiskodukaitse — організація, метою якої є залучення жінок до Національної оборони Естонії. Членкині щовихідних збираються, щоб виготовити окопні свічки для ЗСУ. Таким чином жінки Naiskodukaitse дарують тепло та світло для військових, за допомогою якого вони можуть готувати, а також кип'ятити воду. За день волонтерки створюють 50-60 свічок.

В організації розповіли, що більшість свічок вони отримують як пожертвування, зокрема люди передають віск та бляшані банки. Тож Кая Каллас також передала послання — завжди є нестача воску для свічок, тож у Naiskodukaitse будуть раді допомозі.

Прем’єрка Естонії Кая Каллас не раз демонструвала свою підтримку Україні, зокрема раніше вона долучилася до плетіння маскувальних сіток для ЗСУ в естонському місті Сауе.

Читайте також: Органічна краса традицій в новій весняній колекції GUNIA Project

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).