Стиліст Зендаї та інших знаменитостей Лоу Роуч покидає модну індустрію

Новости
15.03.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
“Моя чаша порожня”
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський зірковий стиліст Лоу Роуч, що співпрацював із Селін Діон, Аріаною Гранде, Megan Three Stallion і Зендеєю, оголошує про відставку. Про це він повідомив у своєму інстаграмі, назвавши політизованість модної індустрії однією з причин його відходу від бізнесу.

“Моя чаша порожня… Дякую всім, хто підтримував мене та мою кар’єру впродовж багатьох років. Кожній людині, яка довірила мені свій імідж, я дуже вдячний за вас всіх, — пише Роуч в соцмережі. — Якби цей бізнес стосувався лише одягу, я б займався ним усе життя, але це, на жаль, не так! Політика, брехня та неправдиві наративи нарешті мене дістали! Ви виграли… Я вибув”.

Лише нещодавно Лоу стилізував образи Megan Three Stallion, Гантер Шафер і Єви Джобс для афтерпаті “Оскару-2023” від Vanity Fair. Друзі та колеги Роуча, дізнавшись про його відставку, висловили занепокоєння та підтримку. Супермодель Наомі Кемпбелл написала: “Лоу, я не дозволю тобі!!! Ми не звільняємося”. 

Окрім цього, головний редактор британського Vogue зазначив, що в Роуча завжди буде дім у його виданні, а кутюр’є Джамбаттіста Валлі розповів, як зірковий стиліст додає сенсу в працю працівників модної індустрії. Втім, американська телеведуча Нене Лікс підтримала рішення Лоу, написавши: “Ментальне здоров’я передусім”.

Зірковий стиліст Лоу Роуч вважав себе “архітектором іміджу” й найбільше був відомий завдяки своїй роботі із Зендеєю. Він також був суддею реаліті-шоу “Топмодель по-американськи” та Legedary. Ще Роуч неодноразово створював образи для нью-йоркського “Мет Гала”.

Читайте також: Вампірові флюїди: б’юті-тренди з Тижня моди в Парижі

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).