OpenAI запускає оновлену версію ChatGPT. Вона може опрацьовувати зображення

Новости
15.03.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Надійне та креативне оновлення
ПОДЕЛИТЬСЯ

Компанія OpenAI оновила чат-бот GPT, який відтепер працюватиме із зображеннями, діаграмами та скриншотами. Про це повідомили в пресрелізі корпорації.

ChatGPT — це чат-бот зі штучним інтелектом, який вміє відповідати на запитання, вести діалоги, писати вірші та жартувати. Як зазначають в OpenAI, його нова версія GPT-4 є надійнішою, креативнішою й здатна розглядати більш нюансові інструкції, аніж GPT-3.5. 

Оновлення також краще використовує наявні мовні моделі. Різницю між версіями пояснюють за допомогою результатів тестування на таких іспитах як SAT — стандартизованому тесті для вступу в коледжі США. У підсумку тестування GPT-4 отримав кращі бали.

Попри покращення нейромережі в неї є недоліки: ШІ викривляє факти та допускає помилки в судженнях. Саме тому в OpenAI радять бути обережними з GPT. 

Оновлення також з’явиться в Duolingo, Khan Academy та Stripe. Наразі його зможуть використовувати лише тестувальники та власники платної версії ChatGPT за 20$.

Американська компанія OpenAI, якою володіють Ілон Маск і Сем Альтман, запустила ChatGPT в листопаді 2022-го. В Україні штучний інтелект з'явився в лютому 2023 року. Розробкою щомісяця користуються понад 100 мільйонів користувачів — це новий рекорд швидкості зростання кількості юзерів.

Читайте також: ChatGPT став доступним в Україні. Як ним користуватися, і які можливості відкриває чат-бот?

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).