Леонард Алан Лаудер покидає посаду ради директорів Estée Lauder Companies

Новости
25.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Леонард Алан Лаудер, мільярдер-спадкоємець косметичної компанії Estée Lauder Companies, покидає посаду ради директорів компанії в листопаді 2023 року.

Лаудер, якому цьогоріч виповнилося 90 років, збереже за собою звання почесного голови фірми, яка була заснована його батьками Есте та Джозефом Лаудерами у 1946 році. Він також продовжить виконувати функції «головного вчителя» та буде брати участь у ключових ініціативах із залучення працівників та симпозіумах брендів.

Загалом сім’я Лаудер володіє 35 відсотками загального обсягу акцій компанії та близько 84 відсотками прав голосу, тож Леонард залишається акціонером компанії та має право призначати двох директорів.

На посаді виконавчого голови управління перебуває його син Вільям Філіпп Лаудер. Молодший син Гері Лаудер, керівний директор Lauder Partners LLC, венчурної компанії з Кремнієвої долини, планує долучитися до ради директорів у листопаді, коли його батько звільнить своє місце. Це буде перший випадок, коли Гері Лаудер візьме на себе офіційну посаду в Estée Lauder Cos, хоча компанія заявила, що він періодично брав участь у засіданнях як запрошений спостерігач. 

Леонард Лаудер долучився до ведення сімейного бізнесу в 1958 році та з того часу обіймав низку керівних посад — президента та виконавчого директора, голови правління та, нарешті, почесного голови компанії.

Читайте також: Нові гідрофільні олії Mr.SCRUBBER: якісне і ретельне очищення для кожного типу шкіри.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).