Church x Miu Miu представляють ідеальні броги для осені

Новости
25.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Взуття з колаборації репрезентує оновлену класику
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нова взуттєва співпраця брендів Church та Miu Miu — це ідеальний дует для осіннього сезону. Створені в естетиці back to school і стилі препі, броги з колаборації гармонічно доповнять сезонний гардероб.

Church, представник Prada Group, створює розкішне взуття з 1873 року — цей факт підтверджує експертність бренду у взуттєвій справі. У сезоні осінь-зима 2023 діловий шарм англійського виробника поєднався з фемінною айдентикою Miu Miu для створення двох пар брогів.

Вперше взуття з колаборації фешіоністи могли помітити на показі колекції осінь-зима 2023 в Парижі. Разом бренди представили айтеми, які водночас елегантні й повсякденні, а також класичні та осучаснені.

Броги з округлою й широкою формою доступні у двох кольорах — чорному й тютюновому. Створене для осіннього сезону, взуття містить гнучку, неслизьку й спортивну підошву. На відміну від оригінального дизайну Church, шкіри серед матеріалів немає.

Оздоблені зазубринами, броги прикрашені логотипом Miu Miu на язичках, він також вибитий на боках підошви. Водночас емблема Church x Miu Miu зображена на устілках. Британські традиції, притаманні брендам, підкреслюють подвійні ремінці з класичним мотивом у формі крил.

Запуск колаборації відсвяткували створенням кампейну, в якому моделі позують на зразковому джентльменському кріслі, оббитому тканиною Miu Miu. Знята фотографом Lengua, серія фотографій демонструє одяг Miu Miu.

29 серпня броги Church x Miu Miu будуть доступні у форматі аван-прем’єри на вебсайті Miu Miu, а з 6 вересня — в однойменних бутиках бренду. 

Читайте також: 5 взуттєвих трендів осіннього сезону, які доповнять ваш гардероб.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).