Майлі Сайрус рефлексує «божевільне» минуле в новому синглі Used To Be Young

Новости
25.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
У кліпі співачка з’являється у футболці з Мікі Маусом, нагадуючи про свої дні на Disney
ПОДЕЛИТЬСЯ

25 серпня, цієї п’ятниці, ікони попмузики порадували нас новими релізами: від Аріани Ґранде, Іггі Азалії до Селени Гомес. Також свій сингл презентувала Майлі Сайрус — емоційна пісня Used To Be Young стала рефлексією щодо шаленого періоду вечірок у житті співачки. 

Слова музичного релізу сповнені поглядів на минуле виконавиці. «Ви кажете, що час змінив мене / Це нормально, у мене був хороший забіг / Я знаю, я була божевільною / Це тому, що я була молодою», — ці чуттєві слова лунають у приспіві.

У кліпі Майлі Сайрус з’являється в простому й стриманому образі: вона одягнена в графічну футболку із зображенням Мікі Мауса. Вибір дизайну нагадує про часи, коли співачка була зіркою серіалу «Ханна Монтана» на каналі Disney.

«Ці слова були написані майже 2 роки тому, на початку мого Endless Summer Vacation. Тоді я відчувала, що мене не розуміють. Останні 18 місяців я витратила на створення звукової картини мого бачення, якою хочу поділитися з вами», — коментує Майлі реліз Used to be Young.

Коли Сайрус співає емоційну пісню в кліпі, на її очах видніються сльози. Водночас ближче до кінця відеороботи співачка всміхається, наче сигналізує, що вона прийняла своє минуле. 

«Ця пісня про вшанування тих, ким ми були, про любов до тих, ким ми є, і про вшанування тих, ким ми станемо. Я відчуваю гордість, коли думаю про своє минуле, і радість, коли думаю про майбутнє», — поділилася Майлі в інстаграмі.

Used To Be Young став першим релізом Майлі Сайрус із часу виходу альбому Endless Summer Vacation з гітом Flowers у березні цього року.

Читайте також: Слухаємо разом: Джамала представила кавер пісні Мадонни в її день народження.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).