Сумка GO-14: ода віковій майстерності та багатій спадщині Louis Vuitton

Новости
25.08.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сумка GO-14 є унікальною в історії виробництва шкіряних виробів Louis Vuitton. Вона втілює переплетені пристрасті майстрів: натхнення дизайнера, секрети виробника скриньок і винахідливість ремісника. GO-14 є одночасно як початком, так і кульмінацією.

Дизайн сумки є одним із перших, що був втілений Ніколя Геск’єром, креативним директором бренду. Звідси й походить кодова назва: Ghesquière October 2014, дата, коли вона вперше з’явилася на подіумі під час дебюту жіночого художнього керівника Louis Vuitton. Вже 2023 року сумка знову повертається, однак з унікальною характеристикою — стьобаним малюнком Malletage. 

Malletage навіює дух історичного виробництва скриньок: цей витончений візерунок, лінії якого симетрично перехрещується, оздоблює внутрішню частину скринь. Галун, що обрамлює кожен стьобаний прогин, був по-новому відкритий Ніколя Геск’єром і представлений у першій колекції дизайнера. У такий спосіб він наголосив увагу на універсальних кодах, які характерні виключно для Louis Vuitton. Насамперед йшлося про те, аби їх переосмислити та перетворити на мову графічного дизайну одягу й аксесуарів. 

Сумка GO-14 виготовлена з овечої шкіри, покрита пружним візерунком з тасьмою, які в поєднанні підкреслюють вигини дизайну й відчуття м’якості. Кольори та відтінки шкіряних виробів варіюються від класичних чорно-білих до піщано-коричневих і нуарно-рожевих, які розкривають тонкощі їхньої текстури.

GO-14 — це універсальна сумка, яку можна носити різними способами, аби відповідати запалу кожної жінки: на плечі або через плече з вишуканим золотавим ланцюжком; на передпліччі або в руці завдяки новій системі розміщення кріплень ланцюжка. 

Нова шкіряна сумка від Louis Vuitton — це ода віковій майстерності та багатій спадщині бренду. Творчий процес створення вимагає більше ніж 20 різних етапів, включно з максимальною ретельністю нанесення патини, щоб забезпечити атласне або «підсмажене» покриття та досягнути тонких градацій кольору. Також необхідна надточна техніка для кріплення 17-метрової тасьми й створення фірмового стьобаного малюнку. Ідеальна гармонія GO-14 перекликається з усім досвідом ательє Louis Vuitton.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).