Для підтримки культури: «Вільнодумні» спільно з УКФ створили хустку

Новости
24.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Реліз синьо-жовтої хустки відбувся в День Незалежності
ПОДЕЛИТЬСЯ

Спільнота «Вільнодумні. Не хустка» спільно з державною установою Український культурний фонд розробили синьо-жовту хустку. Ціль колаборації — підтримати та популяризувати українську культуру.

Упродовж повномасштабної війни Український культурний фонд забезпечував культурну протидію російській агресії, а також надавав фінансову підтримку вітчизняним діячам культури. У цей період спільнота «Вільнодумні. Не хустка» фінансово підтримувала інституцію. 

Згодом з’явилася ідея розробити спільну хустку, яка прямо й між рядками свідчитиме про ціль всіх українців — зберегти своє. Команда Українського культурного фонду створила дизайн, а у «Вільнодумні. Не хустка» реалізували задум.

«Співпраця між УКФ та брендом "Вільнодумні. Не хустка" переросла в щось більше, аніж просто донати, вона заслуговує аксесуара, який прямо і між рядками свідчитиме про ціль всіх українців — зберегти своє», — зазначили в «Вільнодумні. Не хустка».

Синьо-жовта хустка прикрашена зображеннями історичних постатей, символами й гаслами — всі вони ілюструють розмаїття української культури. 

Частину коштів із продажу айтему спрямують в Український культурний фонд для підтримки культурно-мистецьких проєктів у новому грантовому сезоні.

Читайте також: Сила культури: відеопроєкт до Дня Незалежності від ювелірного дому SOVA.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).