"Я буду жити вічно": В мережі з’явився перший тизер байопіка про Лесю Українку

Новости
25.02.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Про життя великої поетеси знімають фільм
ПОДЕЛИТЬСЯ

25 лютого минає 148 років з дня народження Лесі Українки — з цієї нагоди в мережі з’явився тизер біографічного фільму про велику поетесу. 

Двохвилинне відео показує її останні дні з коханим Сергієм Мержинським і переживання його смерті. Тизер закінчується відомою фразою Лесі: “Ні, я жива. Я буду вічно жити”. Втрата коханого вилилась в драму “Одержима”, яку Леся написала за одну ніч. Фільм розкаже про її життя — від дитячих років і до останніх днів хвороби.

“У майбутньому фільмі, як і у тизері, ми хочемо показати некласичний та незвичайний образ Лесі Українки. Ми всі звикли до портрета на шкільній стіні та сухих фактів, які викладали нам вчителі літератури. Але ми хочемо показати Лесю зовсім іншою: живою, сучасною, із глибокими почуттями. Ми відтворимо образ справжньої жінки-енігми, розповімо про всі містичні та контроверсійні повороти її долі”, — розповіли продюсерки фільму Юлія Сінькевич та Марія Москаленко.

Фільм із робочою назвою "Леся Українка. Узлісся" знімає Нана Джанелідзе грузинська режисерка, роботи якої здобули гран-прі Каннського фестивалю і номінацію на “Золотий глобус”. Роль Лесі зіграє українська акторка Даря Полуніна. Дата виходу фільму поки невідома.

Читайте також: В галереї BURSA відкриється виставка 3-х українських сучасних художників "Небо Синє-Синє"

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
19.05.2019
Prada
Шляпа
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).