Let your traditions grow: різдвяний кампейн від мережі британських універмагів John Lewis

Новости
15.11.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Напередодні різдвяних свят мережа британських універмагів John Lewis випускає святкові кампейни, присвячені цінностям і сімейним традиціям. Цьогоріч у зворушливому відео маленький хлопчик, придбавши на антикварному ринку коробку з написом «Вирости свою ідеальну різдвяну ялинку», вирощує дещо неочікувану рослину, яка аж ніяк не схожа на хвойне дерево, а натомість є справжнісінькою Венериною мухоловкою. 

Кожен стає свідком зародження магічного зв’язку між хлопчиком і рослиною на ім’я Снеппер. На кінець рекламного ролика Снеппер з любов’ю поглинає не тільки сімейні традиції, а й – подарунки. John Lewis закликає до «Let your traditions grow».

Саундтрек до реклами виконує італійський співак Андреа Бочеллі. Пісня отримала назву «Festa», що в перекладі означає «свято». Завантаживши пісню у свій плейлист, ви долучаєтеся до підтримки благодійної організації «Action for Children».

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).