Життя до і під час війни: Режисер Микита Берег показав знищення України у двох відео

Новости
09.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
"Ми більше не відчуваємо страху"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Микита Берег — український режисер, який не стоїть осторонь руйнівних подій в Україні. Митець опублікував два відео в інстаграмі під хештегом "Зупиніть війну". Режисер благає зупинити пекло і додає посилання на сайт для фінансової допомоги українцям.  

Країна, яку люблять митці всього світу

На початку — згадка про кліпи популярних західних артистів, як-от Miley Cyrus — Nothing Breaks Like a Heart, Coldplay — Trouble in Town та інші. Все перераховане зняли в Україні. Мальовнича картинка кардинально змінюється після звуків перших вибухів. 

 

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Nikita Bereg (@oveay)

 

Куди подівся наш страх

Іноземні новини про війну лякають, але не нас. Бо легко боятися, сидячи у затишній кав'ярні чи в себе вдома. Коли це відбувається з тобою, страх зникає. Коли вбивають невинних дітей у рідному місті, залишається тільки агресія. 

 

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Nikita Bereg (@oveay)Читайте також: Джоан Роулінг пожертвувала більше $ 1 мільйона дітям, які постраждали від війни

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).