Заспокійливе звернення з передової письменника та мандрівника Валерія Маркуса

Новости
10.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
"До усіх панів та панес" (с)
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український письменник, мандрівник та військовий Валерій Маркус із передової звернувся до українців у тилу. Відео опублікував YouTube-канал "Телебачення Торонто". У своєму зверненні ветеран війни на сході України закликав людей не хвилюватися та запевнив, що все буде добре і у українців, і у ЗСУ, і в Україні. Також Маркус зауважив, що ми отримали грандіозний шанс зменшити час очікування руйнації Росії з багатьох десятиліть до кількох років.

"Чим довше ми тримаємося, тим більший шанс, що Росія зникне як федерація і перестане кошмарити наш народ, і всі народи, які живуть з нею по сусідству. Тому, друзі, не хвилюйтесь, ми це переживемо!", — говорить Маркус.

Валерій Маркус відомий своїм блогом на YouTube, в якому, зокрема, розповідав про війну на сході України та пішу прощу по Дорозі святого Якова довжиною у 1800 км. У 2018 він випустив свою першу художню книгу «Сліди на дорозі», яка швидко стала бестселером. Частина подій у ній відбувається на Донбасі, під час війни. 

 

Читайте також:

Народне голосування: "Укрпошта" пропонує обрати дизайн поштової марки "Русский военный корабль, иди на #уй!" 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).