Кейт Міддлтон і принц Вільям підтримали українських волонтерів у Лондоні

Новости
10.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Герцоги привезли гуманітарну допомогу
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кейт Міддлтон і принц Вільям відвідали Український культурний центр у Лондоні. Зараз це місце перетворилося на осередок гуманітарної допомоги для українських військових, мирних жителів та біженців. У рамках свого візиту герцоги підтримали волонтерів, які цілодобово працюють в Українському центрі, а також привезли продукти.

"Протягом останніх двох тижнів громади та організації тут, у Великобританії, об’єдналися, щоб надати життєво важливу підтримку українцям по всій Європі. Український культурний центр у Лондоні став одним із багатьох осередків організації пожертвувань, матеріальної допомоги та підтримки", — говориться у заяві Кейт і Вільяма.

Також герцоги зазначили, що Українському культурному центру у Лондоні вже вдалося зібрати понад £ 132 мільйони. Ці кошти також підуть на забезпечення українського населення гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, раніше Кейт Міддлтон і принц Вільям відкрито підтримали дії президента Володимира Зеленського та першої леді, з якими герцоги познайомилися восени 2020 року.

 

Читайте також: Життя до і під час війни: Режисер Микола Берег показав знищення України у двох відео

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).