The Baguette: як Fendi святкують 25-річчя знакової сумки

Новости
05.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

25-річчя моделі Baguette стало джерелом натхнення для зимової колекції — 2022, ексклюзивних колаборацій, а також перевипуску 25 культових сумок з архіву модного дому. Fendi представили святкову кампанію, обличчям якої стала супермодель Лінда Євангеліста. Фотографом виступив Стівен Мейзел.

Зйомка стала першою роботою Євангелісти в якості фотомоделі, після того як вона стикнулася з депресією через невдалу операцію, що залишила її "назавжди деформованою".

На честь ювілею Fendi об'єдналися з Tiffany & Co.: нью-йоркський офіс компанії перевипустив сумку Baguette в лімітованій капсулі, яка з'явиться в продажу на початку 2023 року. Результатом співпраці стала Tiffany Blue Baguette, пряжку якої інкрустовано діамантами в Т-мотиві.   

Нагадаємо, Сільвія Вентуріні Фенді у 1997 році створила культову модель, яку назвала на честь французького хліба. Невдоволення загальною тенденцією мінімалізму, що монополізувала світ моди в 90-ті роки, а також усвідомлення неймовірного потенціалу для реалізації творчих намірів послугували імпульсом і вилилися в акцентну, яскраву (від кольору до форми) та по-справжньому радісну Baguette Bag.

Саме ця модель наприкінці 90-х та на початку 00-х років увійшла в історію попкультури завдяки Керрі Бредшоу з серіалу "Секс у великому місті".

Читайте також: Bottega Veneta вводять довічну гарантію на свої сумки

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).