Українка перемогла на конкурсі ілюстраторів World Illustration Awards 2022

Новости
05.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ілюстрації на кераміці ручної роботи
ПОДЕЛИТЬСЯ

Роботи київської ілюстраторки Тетяни Якунової принесли їй перемогу в міжнародному конкурсі World Illustration Awards 2022. Художниця представила проєкт – набір посуду ручної роботи під назвою Ordinary Despair, який присвятила боротьбі зі зростанням рівня депресії під час локдауну.

"Коли хтось страждає від депресії, замкнутий у будинку, свідків цього не так багато, крім предметів навкруги. Я вирішила створити ілюстрований посуд – свідка моєї боротьби за психічне здоров’я", – пояснює мисткиня.

Тетяна Якунова — відома ілюстраторка, вона знаходить натхнення в авангардному мистецтві та дизайні 20 століття. Сфера її роботи охоплює комерційну, книжкову, редакційну ілюстрацію та дизайн плакатів. Раніше Тетяна співпрацювала з Google, Coca-Cola, Apple, Visa Gold, Yves Rocher та іншими брендами.

Всесвітня премія World Illustration Awards заохочує виняткові роботи ілюстраторів і репрезентує зображення як провідну силу в глобальній візуальній культурі. Конкурс є міжнародним майданчиком для художників з усього світу, які працюють у всіх галузях та в будь-яких засобах масової інформації. Ілюстрації можуть бути виконані на будь-якому носії.

Читайте також: Фото дня: Як може виглядати виставка Експо-2030, якщо її місцем проведення стане Одеса

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).