Що пов’язує британський гурт Florence + the Machine з Україною

Новости
07.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Одна з відповідей — любов до Ruslan Baginskiy
ПОДЕЛИТЬСЯ

У 2022 році гурт Florence + the Machine презентував чотири кліпи, зйомки яких проходили у столиці України. Перший ролик, на пісню King, вийшов 23 лютого, за один день до початку війни.
У візуальному супроводі до робіт Heaven is Here і Free також можна помітити київські пейзажі. В останній роботі наприкінці ролика з’явилося невелике послання: “Знято у Києві 18 листопада 2021 року з українськими режисерами та художниками, сяюча свобода яких ніколи не згасне”.

Кліп на пісню My Love було випущено у березні 2022 року.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Ruslan Baginskiy (@ruslanbaginskiy_hats)

Образ вокалістки складається із вбрання від Rodarte та ексклюзивного вінка із золотої пшениці від українського дизайнера Ruslan Baginskiy. 

"Кутюрний пшеничний вінок Ruslan Baginskiy, створений спеціально для Флоренс Уелч, — втілення української природи, дому і життя, яке обов’язково переможе. Це згадка про Київ як місце зустрічі творчих сердець з усього світу. Місто, де нам пощастило співпрацювати з неймовірною командою під час знімання кліпу My Love, всього за три місяці до повномасштабного вторгнення в нашу рідну Україну. 

Рік тому ми вперше почули слова пісні, яка так влучно передає наші емоції зараз", — поділилися представники бренду у своєму акаунті в Instagram.

Слід зазначити, що Флоренс Уелч підтримала Україну у твіттері та залишила посилання на статтю від благодійного фонду Rescue.

У дописі співачка згадує Анастасію та Марину — двох українських танцюристок з кліпу Heaven is Here, які у березні перебували у притулку: “Моїм сміливим і прекрасним сестрам Марині та Анастасії. Я вас люблю. Я хотіла б обійняти вас. Сил”.

Читайте також: The Baguette: як Fendi святкують 25-річчя знакової сумки

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).