Україна вперше представила власний павільйон на Конференції ООН, присвяченій зміні клімату

Новости
07.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Відкриття павільйону пройшло 7 листопада
ПОДЕЛИТЬСЯ

Уперше в історії Україна представила свій павільйон на щорічній Конференції ООН зі зміни клімату.

Український павільйон умовно складається з трьох блоків. У центрі сюжету ключового блоку зображено вирву від снаряда, якими вже 8 місяців вистелено землі країни. Всередині вирви – 500 кубів з переробленого матеріалу Polygood, у яких відображено 16 видів українських ґрунтів, – демонстрація продовольчої потужності та важливості України в рамках світової стабільності.

Інші два блоки присвячено наслідкам війни у контексті зміни клімату на планеті, а також відображенню майбутнього України як однієї з країн-учасниць кліматичних цілей ООН.

Головна мета створення інсталяції — продемонструвати руйнівні наслідки війни у масштабі всього світу та заручитися підтримкою щодо їхньої оперативної ліквідації. Участь у розробці концепції інсталяції брала компанія Gres Todorchuk та архітектурний офіс “Форма”, за сприяння Міністерства захисту довкілля та Програми розвитку ООН та ЄС.

Презентація павільйону триватиме до 18 листопада. Місце проведення – Шарм-ель-Шейх, Єгипет. Президент України Володимир Зеленський виступить перед учасниками конференції 8 листопада.

Кліматична конференція ООН щорічно проводиться в межах Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та наради сторін за Кіотським протоколом.

 

Текст: Варвара Федорина

Читайте також: Як отримати безкоштовну психологічну допомогу від Міжнародної організації з міграції

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).