Навчання у сфері моди: Лілія Літковська надає грант талановитим студентам. Для участі треба написати листа

Новости
28.09.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Курс у Schooll of Art x Craft
ПОДЕЛИТЬСЯ

Місце знань та практик від майстрів моди. Освітні курси, дослідницькі проєкти та ручна праця у майстернях для розвитку свідомої творчості. Школа дизайнера Лілії Літковської стартує у оновленому форматі під назвою Schooll of Art x Craft. 

У листопаді 2021 вона запускає чотири повноцінних курси: "Основи моди", "Дизайн у моді", "Ідеї в моді" та "Бізнес у моді". Навчальна програма охоплює три ключові напрями: творчість, ремесло та бізнес, — кожен з яких є невід’ємною складовою повноцінної освіти. Учні опановують принципи візуального мислення через вивчення історії, основ моди та основних засад креативного процесу, створюють перші капсульні колекції та отримують системне розуміння побудови бізнесу.

"Ми віримо у відсутність кордонів між модою, мистецтвом та ремеслами. Мета школи – створити новий рівень освіти у сфері моди та підготувати нове покоління професіоналів в індустрії", – пояснює команда організаторів. Школа покликана стати не просто освітньою інституцією у сфері моди, а й креативним хабом: в основі концепції проєкту лежить бажання створити простір, де студенти отримають не лише теоретичні знання, а й практику в майстернях, менторство та нетворкінг. 

Schooll of Art x Craft прагне дати можливість розширити межі своїх творчих здібностей якомога більшій кількості людей, тому надає підтримку у вигляді грантів від самої школи та її партнерів.

Наразі грантова програма діє за напрямами: "Дизайн у моді", "Ідеї в моді" та "Бізнес у моді". Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету і написати мотиваційного листа. Прийом заявок триває до 10 жовтня, переможців конкурсу буде названо 25 жовтня. Деталі щодо подачі документів та умов участі можна знайти на сайті проєкту.

Дивіться випускні роботи студентів:

Читайте також: Bevza, Litkovskaya та Ksenia Schnaider створили колекцію рівності. Усі бажаючі будуть носити її по черзі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).