Loewe поповнює сім’ю сумок новою Puzzle Fold tote 

Новости
05.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Представлена у чоловічій і жіночій версії
ПОДЕЛИТЬСЯ

Loewe розширює родину новою Puzzle Fold Tote з преколекції осінь-зима 2023. Новинка натхненна іконічною геометрією оригінальної Puzzle, дебют якої у 2014 став першою сумкою креативного директора Джонатана Андерсона для бренду. Айтем наслідує риси архівної Origami bag, компонуючи відмінні особливості в універсальний аксесуар. 

Архітектурний і графічний дизайн поєднує складки з гнучкістю, що дозволяє пласкій формі перетворитися на об’ємну й простору сумку. Puzzle Fold tote стане чудовим компаньйоном у подорожах: під час пакування її можна легко скласти у квадрат.

Легка сумка від Loewe вмістить необхідне, і доповнить образ своїми витонченими ручками з вишитими хрестиком деталями й золотим логотипом бренду. Внутрішня частина має підкладку із замші. До мініверсії сумки можна додати D-образні кріплення для носіння на плечі або через плече.

Жіноча версія створена з блискучої шкіри та представлена в середньому й мінірозмірах у кольорах теплої пустелі, темного хакі, яскравої охри, помаранчевого світанку, чорному. Для чоловіків велика модель з телячої шкіри буде доступна в чорному, морському блакитному, янтарному та мілітарному зеленому. Також цю версію презентують у замші кольору арахісу.

Поповнення у сім'ї Puzzle з’явиться в продажі 13 липня в магазинах і на сайті loewe.com.

Читайте також: Колаборація дня: KSENIASCHNAIDER та adidas Originals.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).