Threads — новий конкурент твіттеру. Які особливості застосунку?

Новости
06.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Зареєструвалися вже 10 мільйонів користувачів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Meta запускає новий застосунок Threads, який вже доступний для завантаження користувачам Android і iOS в Україні. Новинка нагадує функціоналом твіттер і може стати його новим конкурентом на ринку.

Як зазначили в Meta, Threads створений командою інстаграму для обміну текстовими новинами та участі в публічних дискусіях. Дописи в застосунку можуть містити до 500 символів, а також посилання, фотографії й відео тривалістю до 5 хвилин.

Реєстрація в додатку відбувається за допомогою інстаграм-акаунту. Кастомізувати новий профіль можна буде окремо. Також користувачі зможуть стежити за тими акаунтами, що в інстаграмі. Зазначається, що інструменти Threads дозволяють контролювати, хто зможе згадувати чи відповідати юзеру.  

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг повідомив, що лише за 7 годин 10 мільйонів людей зареєструватися в додатку. Водночас на питання спортсмена Майка Девіса, “чи стане додаток більшим за твіттер”, Цукерберг дає оптимістичну відповідь.

“Це займе деякий час, але я думаю, що має бути додаток для публічних розмов з одним мільярдом користувачів. У твіттеру була можливість зробити це, але він не реалізував її. Сподіваюся, нам це вдасться”, — зазначив він.

Threads запустять у більш ніж 100 країнах, завантажити застосунок можна буде з Apple App Stpre та Google Play Store.

Читайте також: 5 конституційних прав, які варто знати кожному громадянину.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).